Paylaşımlar - Prof.Dr. Haşmet Bardakçı

Phosfluorescently expedite impactful supply chains via focused results. Holistically generate open-source applications through bleeding-edge sources. Compellingly supply just in time catalysts for change through top-line potentialities.
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta012.jpeg

Aort Kapak, Mitral Kapak ve çıkan aortasını değiştirdiğim hastam Abdurrahman Çatlın ve eşi ile ameliyat sonrası 2.ay kontrol selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta022.jpeg

İzmir’den gelen hastam Ahmet Zekeriya Gün ve kardeşi ile ameliyat sonrası 1.yıl selfiesi. Kendisine 10 gün ara ile Koroner Bypass ve karın bölgesi damar genişlemesini kapalı yöntemle tamir (EVAR) ameliyatı yapmıştık. Kontrolde hepimizin keyfi yerinde.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta032.jpeg

İngiltere’de yaşayan ve iki kalp kapağını değiştirdiğim hastam Ali Elci ameliyattan sonra 8.ayda kontrol için geldi. Sağlıklı ve keyifliyiz.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta042.jpeg

Hastam Mehmet Yenidümelli ve kızıyla birlikte 2.ay kontrol selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta052.jpeg

Kuşadası’ndan gelen hastam Mustafa Ali bey ve kardeşi ile ameliyat sonrası 3. yıl selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta062.jpeg

3 kapak ameliyatı yaptığımız Trabzon’lu Sevim teyze ile ameliyattan sonra 4.gün selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/hasta072.jpeg

İskenderun’dan gelen hastam Seyran Keser ve kardeşi ile Mitral kapak ameliyatı sonrası 1. yıl selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/thumbnail_img_4737-u22478-fr-e1643912294388.jpeg

Lazerle varis ameliyatını gerçekleştirdiğim hastam Hüseyin Ünal ile kontrol selfiesi.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/thumbnail_img_4644-u22502-fr.jpeg
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/15977466_1209165642506699_8303327496623361870_n.jpeg
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/15995184_1206354596121137_8607477912102416500_o2.jpeg
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/15896309_1201054973317766_4168738941258554481_o2.jpeg
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/indir-u22550-fr.jpeg
https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2022/02/zuhal-u22526-fr.jpeg

Beautiful, Healthy Smile

Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures.

Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks. Quickly aggregate B2B users and worldwide potentialities, diversity and empowerment

Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership.

Expedite impactful supply chains via focused results. Holistically generate open-source applications.

https://hasmetbardakci.com/wp-content/uploads/2020/02/about_us_background.jpg

Proud Members

DentiCare prouds itself of being one empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures.

Brad Wilson
Dental surgery

Uniquely deploy cross-unit benefits with wireless testing procedures. Build full backward compatible relationships.

Trixie Payton
Dental surgery

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test clickthroughs from users.

Kristin Yang
Dental surgery

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks after installed base benefits.

Josh Scott
Dental surgery

Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains top line service cutting edge deliverables.

Michelle Orton
Dental surgery

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications.

Jessica Bright
Dental surgery

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies and processes.

Hastalarımızdan Yorumlar

Tedavilerini sağladığımız ve sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam eden hastalarımızın güzel yorumlarını paylaşıyoruz.

Sevim Demirci ve Ailesi- 2 Ağustos 2015

Sevim Demirci ailesi eşi Hayri Demirci oğlu aydın Demirci ve akrabaları yakınları olarak göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve anlayıştan dolayı teşekkürü bir borç biliriz Allah sizi sevdiklerinizle bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşantılar dileriz ameliyatlarınızda hep böyle başarılar dileriz sağ olun var olun saygılar sevgiler.

Mehmet Yenidümelli – 27 Ağustos 2015

Ben Mehmet Yenidümelli 44 yaşındayım aşırı ağrılarımdan dolayı Yüksek İhtisas Hastanesi’ ne gittim ve Haşmet Hocamla tanıştım elimdeki anjio tetkikler sonucunda da acil şekilde ameliyat olmamı söyledi tabiki ilk etapta çok korktum çünkü yapılacak olan ameliyat çok basit değildi zorlu bir süreç beni bekliyordu nihayetinde korkunun ecele faydası yoktu ve 22 haziran 2015 tarihinde Haşmet Hocam ve ekibi ile ameliyata girdim ve Allah ımın izniyle Haşmet Hocamın sayesinde başarılı bir şekilde ameliyattan  çıktım şuan ameliyat olalı 2 ayımı geçtim ve yeniden doğmuş gibiyim ve o ağrılarımdan eser kalmadı tabi ki bu Haşmet Hocamın sayesinde oldu yaptığı ameliyat sonrası korktuğum gibi olmadı ve 15 gün içerisinde toparlanıp hiç bir şey olmamış gibi ağrısız ve sızısız bir şekilde sosyal yaşantıma devam ettim ve ediyorum tabi ki bu Haşmet hocamın sayesinde Allah ıma çok şükürler olsun ki beni Haşmet Hocamla tanıştırdı hem insanlığın hem doktorluğun paha biçilemez hastalarıyla birebir ilgileniyor ve kesinlikle yalnız bırakmıyor kendisine ilk önce şahsım adına daha sonra eşim ve çocuklarım ailem adına sonsuz teşekkür eder Allah ım Haşmet Hocamın ve ekibinin işini gücünü rast getirsin daima Cenabı Allah hocamın yolunu açık etsin o bizi sevindirdi Allah da kendisini ve kıymetli ailesini sevindirsin YENİDÜMELLİ ailesi olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz

Özlem SOYSAL – 10 Ekim 2015

Merhabalar. Biz Sosyal ailesi olarak sayın doktorumuza bir kez daha teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Karaman ermenekten A.Ali Soysal’a yaptığı ameliyat sonucu, sadece babamı değil bizleri de hayata bağladı. Eskisinden daha sağlıklı, daha mutluyuz. Size ve ailenize huzurlu başarılı bir ömür mutluluklar dileriz.

Zuhal Çalışan – 22 Ekim 2015

Ben babam adına ve kendi adıma her şey için çok teşekkür ederim. Eski yaşantısına rahatlıkla döndü ve mezuniyetime gelmesini çok kısa sürede sağladığınız için size mennettarım. Bu ameliyatı olmasaydı hayatı dahada zorlanacaktı. Fakat onu cesaretlendirip onun her zaman yanında doktordan öte bir arkadaş gibi davrandığınız için çok sağolun.

Türkan Çalışan – 22 Ekim 2015

Ben Türkan Çalışan. Eşim Selim Çalışan’ı bana ve çocuklarıma en  kısa zamanda sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kavuşturduğunuz için size çok ama çok teşekkür ediyorum. Bize bir doktor değil bir dost gibi davrandığınız için de ayrıca teşekkür ederiz. Daha önceden hiçbir şekilde tanımadığınız halde hemde.

Mehmet – Şennur GÜDER / GÜDER AİLESİ – 26 Kasım 2015

Eşim Şennur Güder’in 23 Ekim 2015 tarihinde Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde 9 saat süren başarılı ty kalp kapak değişimi, tamiri ameliyatı yapan saygı değer, kıymetli hocamız, abartısız ve mübalağasız sözlerime dilimin döndüğü kadar başlamak istiyorum. İyi ki sizi tanımışız. Mesleğinde bilgi ve tecrübesinde üstüne tanımadığımız, Türkiye deki sayılı profesörlerden işin erbabı, nazik, güler yüzlü, samimi, insan hayatına önem veren, hastasına ve yakınlarına değer veren, engin tecrübeli, deneyimli, hiçbir menfaat gözetmeyen, mesleğini severek yapan, sıcak kanlı en önemlisi tam bir insan evladı olan, değerli hemşerimiz Sayın Profesör Doktor Haşmet BARDAKÇI’ya ve taktire şayan ekibine teşekkür ve minnetlerimizi sunarız. Şöyle ki eşim 1997 yılında açık mitral kapak kalp ameliyatı olduğundan 2. Ameliyatını başka doktorlar riskli bulup yapmıyorlardı. En son gittiğimizde Haşmet hoca, yılların bilgi ve tecrübesi, ameliyat yapabileceğini söyledi ve 23.10.2015 tarihinde 9 saat süren ameliyatı üstelik koltuk altından küçük kesi ile kapalı yaparak Allahın izniyle başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakası hastayı motivasyonu çok iyi idi. Taburcu olduktan sonra, Konyada rahatsızlandığında bile telefonla buradaki doktorlara bilgi alışverişi yapıp hastasını iyi takip eden biridir. Kelimeler ve övgüler Haşmet hocaya azdır. Kesdisinden Allah razı olsun. Rabbim nazardan korusun. Allah hocamızın eline koluna yüreğine güç kuvvet versin. Cenabı hak Haşmet hoca gibi profesörlerin, cerrahların, doktorların sayısını artırsın. Kendisine ve ekibine gerek şahsım gerek eşim ailem adına şükranlarımı sunarım. Allah size, ailenize ve sevdiklerinize bir ömür sağlık, sıhhat mutluluk ve huzur versin

Mehmet-Şennur Güder / Güder Ailesi HADİM / Konya

Ayten BOLAT – 17 Aralık 2015

Annem ve kendi adıma başta sayın Haşmet Bardakçı hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Annem sağlığına kavuştuğu için hocama minnettarım. Sygılarımla…

Bülent USLU – 28 Ocak 2016

Saygıdeğer Haşmet Hocam;

Varlığınız bize güç veriyor. 2010 yılında ümit keserek yanınıza getirdiğim babam önce Allah sonra sizin ve ekibinizin sayesinde hayata döndü. Her şey den önce insani yaklaşım ve gayretleriniz sizi unutulmaz kılmaya yetiyor. Başarılarınızın devamını diler sağlık ve huzur dolu uzun ömürler dilerim.

Ümmet Erdem – 31 Mart 2016

Hocam yorumlarınızı okudum ve insanlar sizden çok iyi birisi olduğunuz için allah sizin gibi insanlarıanlara faydalı olan doktorlardan allah hepsinden razı olsun allaha emanet olun.

Serpil Cengiz YILDIRIM – 6 Nisan 2016

Babam 10 yıl önce akciğer kanseri nedeniyle ameliyat olmuş, sol akciğeri tamamen alınmıştı. Zorlu bir savaştan yeni çıkmıştı. Kalp kontrolü amacıyla Sayın Haşmet Hocam’a gittik ve acil bir ameliyatı gerekli olduğunu öğrendik. Hayati kalp damarları tıkanmıştı. Göğüs bölgesine kanser nedeniyle ışın uygulanmış, ağır bir kemoterapiden yeni çıkmıştı. Babamızı kanserden değil, kalp sorunundan dolayı kaybetmek üzereydik. Biz ümitsizken Haşmet hocam bize güç verdi. Çok zorlu ve uzun süren bir ameliyattan sonra Haşmet hocam sayesinde babamıza tekrar kavuştuk. Haşmet hocamın mesleki başarısı, azmi, biz vazgeçmişken, yorulmuşken ‘hiç pes etmeyişi’ güler yüzü, insanlığı bizi ailece kendisine hayran bıraktı. Kendisine sınırsız minnet ve şükran duyuyoruz. Her bayram sabahı babamın ellerini öpüp onu kucakladığımda, Haşmet Hocam’a dualar ediyorum. Kalp hastalığı ve ameliyatı ne kadar büyük ve endişe ve korku yaratırsa yaratsın, haşmet Hocam, kendisine rastlamış insanlar için büyük bir şans…Haşmet hocam, elleriniz dert görmesin, Allah sizi sevdiklerinizden ayırmasın, her daim yüzünüz gülsün… Sevgi ve saygılarımızla… CENGİZ Ailesi.

İrfan Özcan – 8 Nisan 2016

Hastası olduğum Haşmet hocamın; hastalarına karşı ilgisi ve taktire şayan empati yeteneği onun çok iyi hekimliği yanındaki meziyet ve yetenekleridir. Haşmet beyin tavırları, hastalarına karşı gösterdiği yakın ilgi, alçak gönüllüğü ve hoşgörülü yaklaşımı onu tanımlayabilecek nitelikleridir. Sayın hocam, sizin gibi hekimlere ülkemizin her geçen gün daha fazla ihtiyacı vardır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve gayretle sağlık ve sıhhatimize yeniden kavuştuk, iyi ki varsınız, sağ olun var olun, size ve  tüm ekibinize minnet ve şükranlarımı sunarım.

Huriye DEMİRALAY – 8 Nisan 2016

Sayın Hoca, eşimin rahatsızlığında gösterdiğiniz yakın ilgi ve çaba her türlü taktire şayandır. Her bir hastanızla ayrı ayrı ilgilenmeniz, zarafet ve kibarlığınız gerçekten övgüye layıktır. Sizi tanımak, bizim için onur ve şanstır. Şükürler olsun ki, eşim yeniden sağlığına kavuşarak aramıza dönmesine vesile oldunuz. Siz başta olmak üzere bizlere destek ve ilgisini eksik etmeyen ekibinize ve hastaneniz personeline müteşekkiriz. Sizlere en kalbi duygularımla teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Haşmet Bardakçı

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir, son paylaşımlarımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Copyright 2023, Haşmet Bardakçı‘ya aittir. Tüm hakları Saklıdır. Son güncelleme tarihi: 01/08/2023

Copyright 2023, Haşmet Bardakçı‘ya aittir. Tüm hakları Saklıdır. Son güncelleme tarihi: 01/08/2023